KIYI OTOMOTİV

 

Sigorta

Trafik sigortası ve avantajlı kasko sigortası seçenekleri sunarak, zamanında ve
hızlı çözümlerle aracınızı her türlü riske karşı güvence altına almanıza yardımcı oluyoruz.
Tel: (216) 639 41 81 WP Hattı: (533) 272 56 16

 

0 kilometrede Renault – Dacia markalarıyla ve 2. El araç satışında faaliyet gösteren KIYI OTOMOTİV, hızla gelişen otomotiv sektörüne öncü ve örnek kişiliği ile sektörde oluşan değişiklikleri takip eden, araştıran, sorgulayan, gelişmeye yönelik çalışmalar yapan ve aynı zamanda bünyesinde yedi adet sigorta şirketi bulunan bir acentedir.

KIYI OTOMOTİV altında faaliyet gösteren Kıyı Sigortacılık, Anadolu Sigorta, Mapfre, HDI, Quick, Orient, Eureko ve Axa firmalarının acenteliğini yapmakta olup, kasko ve trafik sigortasının yanı sıra, konut, dask, sağlık, işyeri dahil olmak üzere büyük bir yelpazeden hizmet vermektedir.

Bununla birlikte, Mapfre, HDI ve Axa firmaları ile Renault-Dacia marka anlaşmalı çalışılmakta olup, oluşabilecek herhangi bir hasar durumunda yetkili servise gidilmesi halinde, muafiyet uygulanmaksızın tüm parçaların orijinali ile değiştirilmesi garantisi verilmektedir.

Tanzim edilen tüm branşlardaki poliçeler hakkında detaylı ve doğru bilgi aktaran Kıyı Sigortacılık, herhangi bir hasar anında ise her zaman ulaşılabilir olmanın avantajını müşterilerine sunmaktadır.

 

2021 ©️ Kıyı Otomotiv