Renault – Dacia yetkili satıcısı ve yetkili servisi olarak İstanbul / Pendik – Kurtköy’de hizmet veren şirketimiz 2009 yılında kurulmuş olup, işinde uzman, güvenilir kadrosu ve dinamik yapısıyla Renault – Dacia markalarını en iyi şekilde temsil etmekte, 0 Km ve 2.El otomobil satışı, servis hizmetleri, sigorta, yedek parça ve aksesuar satışı olmak üzere, otomobille ilgili tüm ihtiyaçlar tek bir çatı altında karşılanmaktadır.

2016 ve 2017 yıllarında, iki sene üst üste Renault tarafından yılın en iyi yetkili satıcısı seçilerek ödüle layık görülen şirketimiz, 2600 m2’si kapalı olmak üzere toplam 20.000 m2’lik bir alanda, başta Kurtköy, Pendik, Orhanlı, Şekerpınar, Aydınlı, Tuzla, Gebze, Kartal, Maltepe, Sultanbeyli, Sancaktepe olmak üzere, tüm Anadolu Yakası ile İstanbul genelinde hizmet vermektedir.

Bununla birlikte, 2019 yılında kurulan kardeş şirket Demoto A.Ş. ticari – hafif ticari araç segmentinde GAZ yetkili bayi ve yetkili servisi olarak Sultanbeyli’de 1250 m2’lik kapalı alanda hizmet vermekte olup, Kıyı Otomotiv adı altında 2. El araç satışı faaliyetimizin bir kısmını devam ettirdiğimiz 2. Şubemiz de aynı lokasyonda yer almaktadır.

2021 ©️ Kıyı Otomotiv